Language:

Gönderen Konu: Paket Yöneticisi  (Okunma sayısı 1845 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caylak

• Yeni

• *

• 12
    • Profili Görüntüle
Paket Yöneticisi
« : 12 Temmuz 2015, 02:55:01 »
merhabalar, linux işletim sistemine win'den yeni geçiş yapmış bir kullanıcıyım sistemin hızlılığı ve stabilliği arayüzü çok iyi umarım bunu geliştirsiniz bizde elimizden gelen katkıyı sağlarız çok iyi yerlere gittiriz. öncelikle iki işletim sistemi kurmuşum pc win7 ve pisi linux daha önce ubuntu ile çok haşır naşır olmasamda bir kaç proje için rasperpi flan kurup üzerinde kısa çalışmalarım olmuştu.

hata bildirimi olarak paket yöneticisidekurulabilir paketler sekmesinde chromium'u seçip kurulum yaptığım zaman lütfen ağ ayarlarınızı kontrol edin ve tekrar deneyin diye bir hata alıyorum, ayrıca sormak istediğim birşey var atıyorum phpstorm'u veya skype gibi linux uygulamasını veya linuxa uygun bir programı indirip nasıl kurabiliyoruz bunlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim iyi çalışmalar.

beyrektigin

• Yeni

• *

• 3
    • Profili Görüntüle
Ynt: Paket Yöneticisi
« Yanıtla #1 : 12 Temmuz 2015, 03:03:19 »
Şuan sistemde çalışma var aktif olunca işlem yapabilirsiniz

caylak

• Yeni

• *

• 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Temmuz 2015, 04:02:42 »
diğer soruma yardımcı olacak bir arkadaş varmı acaba

beyrektigin

• Yeni

• *

• 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Temmuz 2015, 04:36:22 »
menu kısmında paket yöneticimiz mevcut paket yöneticisini açıp aradığınız progarmı mesela skypeyi arayın  ve seçin kur deyin şifrenizi soracak şifrenizi girince otomatik kuracaktır

caylak

• Yeni

• *

• 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 12 Temmuz 2015, 04:58:24 »
yanıtların için teşekkür ederim sunucuda problem olmadığı sürece benzer programların çoğunu düşünmüş geliştiriciler sağolsunlar fakat ben phpstorm kurmak istiyorum paket yöneticisinde mevcut değil fakat linux işletim sistemine göre var kendi web sitesinden indirebiliyorum kuramıyorum nasıl kurabilirim onu yardımcı olursanız sevinirim

asenler

• Geliştirici

• 289

Bay
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 12 Temmuz 2015, 09:55:32 »
Buradaki kendi sayfasında "Instructions" başlığı altında verilecek konsol komutlarını yazıyor zaten. Denemek lazım.
~~  TTK  ~~

caylak

• Yeni

• *

• 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 12 Temmuz 2015, 14:28:30 »
Buradaki kendi sayfasında "Instructions" başlığı altında verilecek konsol komutlarını yazıyor zaten. Denemek lazım.

dikkat etmemişim dostum saol hal ettim teşekkürler

Yukarı Çık & Back to Up