Language:

Gönderen Konu: ÖRNEK BİR İŞLETİM SİSTEMİ  (Okunma sayısı 102 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pisi

  • Devamlı

  • Çevrimdışı
  • ***

  • 145
    • Profili Görüntüle
ÖRNEK BİR İŞLETİM SİSTEMİ
« : 10 Mayıs 2017, 22:08:05 »
http://hu.blackpanther.hu/kezdolap/

Macar alternatif OS blackPanther

Macaristan 15 yıldır faaliyet gösteren bir sistem yarattı, herhangi bir yabancı ürün üreticileri üzerinde bize değil bağımlı olsun. Ücretsiz sistem bilgisayarınıza tek ISO görüntü üzerinde kurulabilir. ayrıntılarını oku Wikipedia veya tarih:

Üye ol  Şimdi indirin devamı
blackPanther OS - Macar alternatif bir işletim sistemi
http://www.blackpantheros.eu/
YAZAR: YÖNETICI

H farklı - - işletim sistemlerini bu içeriğin okuma, muhtemelen bir ihtiyaç. Indirip OS blackPanther yüklemeden dışında yapmak gerekmez. Biz bu sistemi kabul edecek tamamen yeni bir çevre ve tutum yanı sıra bizim rehber okumanızı öneriyoruz.

blackPanther OS kullanıcıları daha güvenli bir ortamda, mümkün olan en ekonomik şekilde sistemlerini değiştirmeyi sağlayan ücretsiz bir alternatif bir işletim sistemidir. Temel sistem tüm programları içerir ve genel günlük kullanım için, yumuşak bir geçiş kolaylaşır.

geliştiriciler öncelikli hedefi Windows ve alternatif sistemler arasında keskin kontrast görünüm ve hizmet sektörlerindeki bulanıklaştırır bir sistem yaratmaktı.

Her zaman akılda tutmak bizim 15 yıl , çevremiz, ortaklarımız, müşterilerimiz ve yıllardır varolan başka işletim sistemini kullanmayan, sadece blackPanther OS ve çözümleri sunduğu! Bilmelisiniz: yasal olarak kimseye mecbur olamaz - hiçbir şirket, hiçbir personel, hiçbir öğrenci, hiçbir özel kişi - Microsoft ürünlerini kullanmak birine. Mutsuz veya güvenli hissetmiyorum varsa, size tüm desteği vermek ve mevcut sistemi değiştirmek yardımcı olmaya çalışıyoruz, ancak temel bilgi bunu öğrenmen gerekiyor.

Biz gezinirken bile yararlı olabileceğini düşünüyorum bilgi tabanını , ya da sadece
Sürükle ve bırak yöntemini kullanarak yazılım yüklemek, Mac OSX'e benzer şekilde. AppImage masaüstü entegrasyonu kullanıma hazır!
TARAFINDAN YÖNETIM- 2017, 24 OCAK
POSTED IN: HABERLER


Birkaç yıl önce, kurulum için MacOSX'te kullanılana benzer bir paket biçimi hayal ettik, çünkü bu kurulum işlemi Windows'da bir uygulama yüklemekten daha kolaydır. Yaklaşık on yıl önce, böyle bir girişim, * .package veya Zero-install uzantılı ikili paketlerin taşınmasıydı.
Erken benimseyenler olmamıza rağmen, bu yöntem yaygınlaşmadı. Girişci, hardcore kullanıcılarının böyle bir çözüme ihtiyacı olmadığından ve muhtemelen hala arınmış olduğundan biraz erken oldu. Ancak…

Artık oldu ve Linux masaüstü sistemlerini kullanmak modaya uygun! Her geçen gün artan sayıda kullanıcı görünüşte şikayet ediyor mu? Daha karmaşık? Kurulum yöntemleri. Aslında, sıradan kullanıcıların Windows'a her türlü önemsiz yazılım indirip yüklemeye alıştıkları (Evet-> Sonraki-> Sonraki-> Bitir: tanıdık mı?). Bu, virüslerin yayılmasını yayma eğilimindedir, ancak ne yazık ki hiç kimse güvenlikle ilgilenmez. Maalesef, işletim sistemine yönelik temel tutum kullanıcıların düşünmek veya okumak istemediği yönündedir.

Öyle olsun!

Burada, AppTemage formatlarının desteğinin blackPanther OS'de başlatıldığını duyurduk ki bu, blackPanther OS kullanıcıları uygulamaları çalıştırmak için oldukça kolaylık sağlıyor.

Neden bu kadar basit? Yapmanız gereken tek şey paketi indirmek ve uygulamaları depolayan klasörlerden birine kopyalamak (taşımak) ve aşağıdaki videonun da gösterdiği gibi gitmek güzel:Bu entegrasyonu yükleyin:

#installing appimagekit

DİKKAT!

AppImage paketleri, dış kaynaklardan indirilebilen, kurulabilen ve çalıştırılabilen uygulamaları içerir. Paketin derleyicisine güveniyorsanız bunları kullanın. Kötü amaçlı içeriklerin neden olduğu zararlardan sorumlu tutulamayız.

Lütfen bu bilgileri arkadaşlarınızla paylaşın!
Şimdi indirin
http://hu.blackpanther.hu/tudasbazis/
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2017, 23:17:56 Gönderen: pisi »

 

Yukarı Çık & Back to Up