Pisi Forum

Genel => Konu Dışı => Konuyu başlatan: pisi - 19 Mayıs 2017, 23:44:20

Başlık: Macar alternatif OS blackPanther
Gönderen: pisi - 19 Mayıs 2017, 23:44:20
Macar alternatif OS blackPanther
http://hu.blackpanther.hu/ (http://hu.blackpanther.hu/)
Macaristan 15 yıldır faaliyet gösteren bir sistem yarattı, herhangi bir yabancı ürün üreticileri üzerinde bize değil bağımlı olsun. Ücretsiz sistem ~ 10 dakika içinde bilgisayarları kurmak için sadece ISO disk görüntüsü olduğunu. ayrıntılarını oku Wikipedia veya tarih:

Üye ol  Şimdi indirin devamı
15 yıl içinde 400.000'den fazla indirme ile! 5/5 yıldız kullanıcılarımızdan değerlendirmeleri ..

Ara! Ne kesinlikle herkesi bilmek gerekir ...
Bu sistem son zamanlarda başlatılan "şantaj virüsü" saldırılarına karşı tam koruma ve güvenlik sağlar. Kimseyi rüşvet gerekmez, sadece versiyonunu 16.2SE güvenli indirip Microsoft Windows virüslerini saldıran ile verilerinizi biliyorum başkasından kopyalanacak değil, çalmaya gerek yoktur. Biz huzur 15 yıldır bu biliyorum! 13 kullanıcı yaşı en genç sadece blackPanther işletim sistemi yüklemek, sen meydan olamaz ...

Ekran

Biz Kullanım OS blackPanther yönlülük ve kullanım kolaylığı göstermek, aslında kullanım sırasında farklı hizmetler yapılmış sistemin bir yaşam görüntüye çıktım çünkü, bizim galeride bir göz değer olduğunu düşünüyorum.

ayrıca
uygunluk

nedeniyle yüksek donanım uyumluluğu için en gelişmiş sistem çekirdek (Çekirdek) güncellemeleri sürekli sağlanmalıdır. Yerleşik yazılımın yanında bazı Windows uygulamalarını çalıştırmak için yerli yetkisini çalıştırmak mümkündür.

ayrıntılar
teknoloji

istikrarlı ve esnek, ama teşekkürler dikkatli bir planlama ve son teknolojiler, çağdaş grafik arayüze Sadece biz gerçek bir 21. yüzyıl işletim sistemi sunmak. Bu oldukça mütevazı olabilir minimum donanım gereksinimleri sistemine ek olarak ..

ayrıca