Language:

Gönderen Konu: Android'deki bir VPN uygulamasının bağlantı bilgilerini alma  (Okunma sayısı 1326 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

oktay454

• Müdavim

• 643
    • Profili Görüntüle
Selamün Aleyküm Arkadaşlar

Uzun zamandır foruma giremiyordum. Hakkınızı helal edin. Kusura bakmayın.

Size bir sorum olacak. Android'deki bir VPN uygulamasının bağlantı bilgilerini alarak Linux'ta ilgili VPN'ye bağlanabilir miyiz?
Benim için asıl problem APK dosyası içinden o bilgileri almak. Java ile ilgili pek bir bilgim yok maalesef.  :(

oktay454

• Müdavim

• 643
    • Profili Görüntüle
Ynt: Android'deki bir VPN uygulamasının bağlantı bilgilerini alma
« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2016, 03:28:14 »
Yardım edebilecek kimse yok mu? :(

esmermuh

• Yeni

• *

• 8

Bay
  • Kişisel İleti
    JAVA FREAK
    • Profili Görüntüle
Ve Aleykümselam.

anladigima göre android cihazini VPN'le linux PC'ne baglamak istiyorsun. Cisco VPN diye PlayStore'a yazip android cihazina yükleye bilirsin.

Linux üzerinden'de baglana bilirsin. debian tabanli olduguna dikkat etmelisin. eger pisi linux sistemini kullaniyorsan ozaman debian tabanli bir

cisco vpn programini yükleye bilirsin.

Eger Cisco VPN (Cisco Anyconnect VPN) debian tabanli programini paket olarak bulamiyorsan. PC'nde atölye'yi acip assagidaki emirleri yazip enter'le onaylayip
yükleye bilirsn.

1. PC'nin Admini olmak zorundasin
2. Aktif bir internet baglantin olmasi lazim
3. PCńde Atölye penceresini acmalisin ve...
4. >>>                 sudo apt-get install openconnect network-manager-openconnect-gnome                 <<<
5. >>>                 sudo apt-get install network-manager-vpnc network-manager-vpnc-gnome              <<<

yüklemen basarili olmadiysa bana mail yazabilirsn -> [email protected]

eersoy93

• Müdavim

• 585
    • Profili Görüntüle
Ve Aleykümselam.

anladigima göre android cihazini VPN'le linux PC'ne baglamak istiyorsun. Cisco VPN diye PlayStore'a yazip android cihazina yükleye bilirsin.

Linux üzerinden'de baglana bilirsin. debian tabanli olduguna dikkat etmelisin. eger pisi linux sistemini kullaniyorsan ozaman debian tabanli bir

cisco vpn programini yükleye bilirsin.

Eger Cisco VPN (Cisco Anyconnect VPN) debian tabanli programini paket olarak bulamiyorsan. PC'nde atölye'yi acip assagidaki emirleri yazip enter'le onaylayip
yükleye bilirsn.

1. PC'nin Admini olmak zorundasin
2. Aktif bir internet baglantin olmasi lazim
3. PCńde Atölye penceresini acmalisin ve...
4. >>>                 sudo apt-get install openconnect network-manager-openconnect-gnome                 <<<
5. >>>                 sudo apt-get install network-manager-vpnc network-manager-vpnc-gnome              <<<

yüklemen basarili olmadiysa bana mail yazabilirsn -> [email protected]
Onu demiyor. Herhangi bir VPN uygulamasının bağlantı bilgileriyle uygulamayı kurmadan girilip girilemeyeceğini soruyor.
Nasıl Akıllıca Soru Sorulur?

Lütfen Türkçe'mizin yazım kâidelerine (kurallarına) uyunuz.

Lütfen her bir sorununuz için ayrı ayrı konular açınız.

esmermuh

• Yeni

• *

• 8

Bay
  • Kişisel İleti
    JAVA FREAK
    • Profili Görüntüle
Orasini bilmiyorum. :(

Yukarı Çık & Back to Up