Language:

Gönderen Konu: İtirafname  (Okunma sayısı 717 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Murat İpsalalı

 • Yeni

 • Çevrimdışı
 • *

 • 2
  • Profili Görüntüle
İtirafname
« : 25 Mayıs 2016, 05:41:12 »
Pardus, henüz ortaya çıkmışken onun yapılma sebeplerini tam kavrayamadığımdan trmilitary adlı forumda Pardus'un özgün yerli kapalı kaynak kodlu işletim sistemi olması gerektiğini söylemiştim, söylemediğim ise benim teorime göre bu sistem açık kaynak kodlu olacağından ve siz de çok saf olduğunuzdan kodu olduğu gibi paylaşacağınızdan (md5 sum) sistem açıklarını bulan devlet veya şirket savaş durumuna kadar açıkları biriktirecek ve sistemlerimizin tümünü internet bağlantısı olduğunda çökertecekti tümü mevzu bahis olmayan sadece sözde açık kaynak kodcu yabancıların merakı da bu yüzdendi ve sırf(!) bu nedenle yaygara yaratmıştım. Dış mihraklarımız da başta reis yani en büyük iç mihrak, saygısız, asker kaçağı babası Erdoğan olmak üzere düşünüp taşınıp nasıl bu yerli ama açık kaynak kodlu işletim sistemini baltalayabilirim diye beyaz sarayın ovalinde fikir yürütmeye başlamış olmalı ki Pardus'tan edinilen birikimle örneğin tekrar eden dizeleri daha basit ya da karmaşık bir biçimde işletmek yani türevini geliştirmek varken Debian adlı başka bir mihrakın (güç odağının) sistemini olduğu gibi aldı. Bırak Pardus'un eski halini Debianın başka bir türevi Ubuntu bu sözde milliTürk özde Vehabi türevin rezilliğini ortaya seriyordu. Kuşkum yani hipotezim odur ki radyo dalgalarıyla aktive edilebilecek bir kod, eskiye hürmeten Pardusçuk diyorum, pardusçuğu etkisiz hale getirebilecektir zira kullanma kılavuzlarında yazdığı gibi bilgisayarlar radyo dalgalarından etkilenmektedir. Şu kadar dalgalanmadan sonra saçmala.

Orada inanmasam da çip yapamadığımızı zannettiğimden maalesef yerli çipe verip veriştirmiştim. Meğerse olduğu gibi ama eksik anlatmak en etkili propaganda yolu imiş. Böylece balık tabir ettikleri etkisiz hipotezler yani saçma desteksiz yani sallamasyon yapma yüzdesi yüksek mihraklar da yüzdesi yüksek sallama yapanlar da yani ak koyun kara koyun ortaya çıkıyormuş. Gladyo ile dalaşmamdan ve zehirlerden sonra anladığım bu oldu. Bu bilgi vatanımın yerli vatandaşına fedai olanlara armağan olsun. Mındar balıklar ve abileri yılanlar yani dezenformatörler gene atlayacak açıklayalım. Eğer sen Türksen ve yerliysen onun izindeysen korkma Atatürk'ün tüm eserlerini ve feyz aldıklarını OKU, muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur. Kudret sana vatanhaini türklerin, vatanını seven azınlıkların arasındaki farkı ve kan çekmesinden dolayı vatanını seven azınlıkların çocuklarının seni satabileceğini ve ya tam tersini olasılık düşük olsa dahi devlet kademeside bulunmaması gerektiği sebebini tarihi tekerrür ettirerek ispatlayacaktır. Artık gerek var mı?

Eğer katılıyorsanız birşeyler yazın. Son paragrafı açıklayayım.

Murat İpsalalı

sanaloksijen

 • Yeni

 • Çevrimdışı
 • *

 • 38
  • Profili Görüntüle
Ynt: İtirafname
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2016, 09:01:07 »
Biraz daha fikirklerinizi açıbilir misiniz..? N e demek istediğinizi daha iyi anlayabiliriz.

Ayrıca Pardus işletim sisteminin çıkmasının ve yok edilmeye çalışılmasının çok farklı nedenleri var.

Murat İpsalalı

 • Yeni

 • Çevrimdışı
 • *

 • 2
  • Profili Görüntüle
Ynt: İtirafname
« Yanıtla #2 : 25 Mayıs 2016, 11:53:05 »
Bizim dışarıdan çip alırken içeride aynı makine komutlarıyla çalışan farklı bir çip yapılması için kapı aralamak, bunu yapacakların gizlenmelerini sağlamak istemiştim zira forumun takip edildiğini zannediyordum ve aksi görüşler bildiriyordum. Bu arada bunu yaparak salağa da yatabilecektim.Amacım ilgiyi çekip salağa yatmaktı ama hiç gerek yokmuş(!). Mesela Çin çipinde kaynak kodda "mea" "biz" adlı iki komut olsun ve kaynak kod dosyasında sadece bunlar yazsın. İhraç ürünlerinde bu çip kullanılırken yerli modellerde aynı komutları kullanan farklı bir çip hem aynı kodla hem de daha fazlası ile çalışsın istemiştim. Çünkü o sıralar bilemiyorum belki hala ucuzdur. Bunu belirtip %100 yerli diye yaygara kopartırken dinozor olmakla suçlanmıştım. Bu gizli olarak nasıl hissetirilir hala bilemiyorum.

Ben bunları yazdıktan sonra televizyonlarda yoğun olarak av, avcılık ile ilgili haberler özellikle de balıklarla ilgili tuhaf haberler ve etrafımda sohbetler başlamıştı dahası yerli takıntılı bir salak olarak hesabım süper hekırlar tarafından ele geçirildi çok deha olmaya gerek yoktu gerçi salakmış deyip geçeceklerine üstüme geldiler e kıssadan hisse salakları sevmeyen benim tam karşıtım bir sistem var ne de olsa yerli diye bağıran salak bir deli daha delirtilmeyi bekliyordu. Herroysa merro deyip anladığımı anladıklarını bildiklerini bildiğim dilden anlattım tabi kendi kendime sonra yaşadıklarımdan anladım ki delirtmeye alınmışım. Amarıka kendi boyslarına benzetmek istedi nitekim korkum yok. Atatürkçüyüz ezelden güleriz geçeriz tehtitten. Öğrendiklerimi ve tecrübelerimi mümkünse ayrıntılar dahil kadarıyla cevaplamak, benim gibilerin maça 1-0 önde başlamasını istiyorum.

1. Kaşınızdaki de yani amarıka da salağa yatıyor. Zeki dedikleri salaklar her ne kadar bir zamanlar zeki olsalarda muma dönünce ne zeka ne uyduruculuk yeni adıyla bugüne kadar Allah'a mahsus yaratma yeteneğinin anlam eklenmesiyle yeni hali yaratıcılık yeteneği kalıyor. Bildiğin aristo mantığına dönüyor işler. Hepsini paragraf paragraf anlatacağım gerçek örnekler de vereceğim tabi beni ciddiye alırsanız. Çaktırmadan okulda başarısız ama başarılı bir öğrenci olursanız. Yani 100 alabilecekken 50 alırsanız ağlardan kurtulabilirsiniz. Hele bir de bir seneyi çalışıp başarısız olmakla geçirmişseniz ağları yırttınız gitti. Ben çalışıp başarısız oldum ayrı mesele. Anatomiden ilk kez gıcık hocadan AA al bir de iki ters görüş belirt yiyorsa misina ağlarını balık vücudunla yırt. Muma dönersen dehalığını ıspatlarsan ki o bile hikaye. Günümüzde yapılacak ben AKP liyim abi ben anlamam atıyoz işte deyip aksi partilere oy atmak zaten sakatım askerlikten yırtabilirim ama inşallah giderim deyip 100 alınacak sınavdan mümkünse kalmak fazla da çaktırmamak sınıfın en tembeliyle arkadaş olup notlarını takip etmek zekiyken salak salak konuşup içerlememek arkadaş edinmemek kamufle için 10 tane yeter. Mümkünse okulu 2 sene uzatıp. İcatlar yapmak, saklamak sizin gibi salaklarla(!) buluşup çete olmak, ve çaktırmamak seri halde internetsiz, kitaplarla yaşamak. Hatta kendi gibiler için yatağı hazırlayıp 70 yaşına doğru zınk diye ortaya çıkıp kalan zekanızla memleketi toplamaktan ibaret. Bunun yollarını da yazacağım tabi olası karşı önlemleriyle. Ben yapamadım benim gibilere yol gösteriyorum.
2. Cin mahlukatı Kur-an'da yazıyorsa ne işe yarar. Zihin mührü nedir. Ateist kardeşlerimiz aşağıdaki şıkka yoğunlaşsın. Müslüman kardeşlerimiz her ikisine de. Cin dediğini gözünü kapatınca görürsün zihne girer nörolojiktir. Tecrübe.
3. Zihin okunabilir mi. Ben evetçiydim. Ne kadar yanılmış mıyım acaba? Bilemiyorum. Ama bahane yok zehirden kimse kaçamaz. En ufak dozda alınca aşırı saçmalayın. TV ye çıkacağınızı da unutmayın orta şekerli saçmalayın yoksa fazlası TV de rezil olmak rezil olunca rezilim pişmanım deyin fazla da kaptırmayın orta şekerli olun ağ dar balık büyük yoksa haberiniz olsun Çelakıl olur çıkarsınız.

Sanırım ben bunu gladyo madurları diye kitaplaştıracak ve çözüm yollarını orada anlatacağım. Eee İbrahim Hakkı hazretleri satıyorsa benim bozulmamış kitabım da kütüphanelere hediye olarak 20 şer 20 şer girer herhalde ve bu bana yeter. Yalnız kitabı okuyunca paranoyak manyakmış deyip geçin beni mutlu edersiniz.

en iyisi ben bunları not edeyim. Tabi beni offline oynatmıyorsanız. :)

 

Yukarı Çık & Back to Up