Language:

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Genel / Ynt: Kablosuz ağ'a komut ile bağlanma
« Son İleti Gönderen: msen63 Bugün, 13:33:47 »
Açılışta komut satırından "pisi check" yaptım, "mkinitramfs" bozuk çıktı.
Pisi 1.2 ile kontrol ettim, pisi dosyası eksik inmiş, part halindeydi.
Depodan tam halini indirip paketler arasına attım, açılışta pisi it komutuyla kurmak istedim fakat "no such file or directory" hatası veriyor.
Paket kurulumunu hem paket adıyla, hem de paketin tam yolunu göstererek yapıyorum, her ikisinde de aynı hatayı veriyor...
2
« Son İleti Gönderen: ercanersoy 23 Haziran 2017, 11:00:51 »
Güncelleme almayın arkadaşlar. Çünkü bugünlerde bazı güncellemeler sorunlu.
3
« Son İleti Gönderen: msen63 23 Haziran 2017, 10:51:41 »
Kablosuz ağda sıkıntı vardı, baktım network manager yüklü değilmiş,
yükledim ve sistem açılmaz oldu.
Açılışta komut satırıyla  ağ'a bağlanıp onarmaya çalışacağım...
4
Diğer diller / Ynt: Lazarus ile yapılan programları paylaşalım.
« Son İleti Gönderen: mecazi1 23 Haziran 2017, 01:33:28 »
WPS Ofis Programı(284mb):
Paketleninceye kadar tıkla kur paketini kullanabilirsiniz.
https://drive.google.com/open?id=0Bzvb1Nd6s8YUWFRMTjFWLUg0X1E

5
Gönüllü Çalışmalar / WPS Ofis Programı
« Son İleti Gönderen: mecazi1 23 Haziran 2017, 01:29:38 »
Paketleninceye kadar tıkla kur paketini kullanabilirsiniz. 284 mb
https://drive.google.com/open?id=0Bzvb1Nd6s8YUWFRMTjFWLUg0X1E

6
« Son İleti Gönderen: pisi 22 Haziran 2017, 16:56:03 »
sağ altta kablosuz ile yakındaki kablosuz ağları görüyorsa şifre bilindiğinde bağlanması lazım.
7
Genel / Kablosuz ağ'a komut ile bağlanma
« Son İleti Gönderen: msen63 22 Haziran 2017, 09:46:10 »
Forum'u ve nasıl belgelerini epeyce bir araştırdım, fakat bir yönerge bulamadım.
Kablosuz ağ'a komut satırından nasıl bağlanacağımı anlatabilecek birileri var mı?
Önemlidir, bulamazsam, sistemi yeniden kurmak zorunda kalabilirim...
8
Konu Dışı / Ynt: limelinux.com/lime-linux çıktı
« Son İleti Gönderen: pisi 22 Haziran 2017, 01:09:44 »
9
Konu Dışı / Ynt: limelinux.com/lime-linux çıktı
« Son İleti Gönderen: mecazi1 22 Haziran 2017, 01:02:46 »
Paket sistemi pisi mi?
Lime ismi nereden geliyor?
10
Konu Dışı / limelinux.com/lime-linux çıktı
« Son İleti Gönderen: pisi 22 Haziran 2017, 00:18:48 »
LimeLinux Projesi

Lime Linux Sağlam ve kararlı bir işletim sistemi sunmayı hedefleyen açık kaynak GNU/Linux projesidir. Kullanıcılar için tutarlı, yönetilebilir bir platform sunmayı amaçlar. Geliştiriciler ve Ev kullanıcıları dahil, tüm kullanıcıların kolay kullanabileceği MATE masaüstü ortamı sağlayan bir işletim sistemidir. Lime Linux özgür bir yazılımdır. GPL lisansıyla dağıtılır. Ücretsizdir ve gönüllü geliştiriciler tarafından geliştirilir.

Şimdilik küçük bir toplulukla kullanıcılar için lisans ve hizmet bedeli ödemeden kullanabilecekleri özgür yazılımlar üretmek ve geliştirmek için çabalıyoruz. Eğer bize katılmak ve özgür yazılım geliştiricisi olmak isterseniz memnun oluruz. Lime Linux kullanımıyla alakalı bir soru sormak veya herhangi bir konuyla alakalı nasıl yapılır bilgilerine ulaşmak isterseniz buraya tıklayarak iletişim kurabilirsiniz.

Projeyi beğendiyseniz ve desteklemek isterseniz bağış yapabilir veya sponsor olabilirsiniz.

http://limelinux.com/lime-linux-hakkimizda.html

Lime Linux Nedir
GPL lisansıyla dağıtılır. Ücretsizdir ve gönüllü geliştiriciler tarafından geliştirilir. Şimdilik küçük bir toplulukla kullanıcılar için lisans ve hizmet bedeli ödemeden kullanabilecekleri özgür yazılımlar üretmek ve geliştirmek için çabalıyoruz. Eğer bize katılmak ve özgür yazılım geliştiricisi olmak isterseniz memnun oluruz.
Lime Linux Destek
Lime Linux kullanımıyla alakalı bir soru sormak veya herhangi bir konuyla alakalı nasıl yapılır bilgilerine ulaşmak isterseniz LimeLinux Support'la iletişim kurabilirsiniz. Projeyi beğendiyseniz ve desteklemek isterseniz bağış yapabilir veya sponsor olabilirsiniz.

Lime Linux Nedir
GPL lisansıyla dağıtılır. Ücretsizdir ve gönüllü geliştiriciler tarafından geliştirilir. Şimdilik küçük bir toplulukla kullanıcılar için lisans ve hizmet bedeli ödemeden kullanabilecekleri özgür yazılımlar üretmek ve geliştirmek için çabalıyoruz. Eğer bize katılmak ve özgür yazılım geliştiricisi olmak isterseniz memnun oluruz.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
Yukarı Çık & Back to Up