Language:

Gönderen Konu: Ekran kartı hatası  (Okunma sayısı 200 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

byhmtr

• Yeni

• *

• 16

Bay
    • Profili Görüntüle
Ekran kartı hatası
« : 06 Mart 2017, 18:59:00 »
Radeon R5 M430 ekran kartlı laptopa 2.0 sürümü kurdum. Lakin masaüstü pc de çalıştığı halde laptop da uygulama menüsü ve diğer pencelerde üst tarafta fareyi kıpırdattıkça kararma ve kaybolma oluyor. Görev çubuğunun üst kısmı şerit şeklinde kayboluyor. Tüm güncellemeleri yaptım hâlâ aynı değişme olmadı. Ayrıca tüm güncellemeleri yapınca çakışma var diyor ve sistem açılmıyor geliştiricilerin bu konuyla da ilgilenmesi gerekiyor. kde base ile çakışma oluyor. Ben çakışanları kaldır dedikten sonra reset atmadan tekrar kde base kurdum. Bu şekilde sorunu hallettim. Ama ekran kartı için ubuntu driver'ı amdnin sitesinde buldum fakat pisiye entegre edilip uygulama kütüphanesine eklenmeli. Şimdiden ilgililere teşekkür ederim. 18 Mart'ı heyecanla bekliyoruz. 2.0 sürümü için stabil sürüm olacak inşaAllah.

Arkadaşlar https://drive.google.com/open?id=0B_PY6WGvrHx4Q3VlS0dVMTBsNHM linkindeki videoyu izleyebilir misiniz? Sayın geliştiriciler bu sorunla bir tek ben mi karşılaşıyorum? Ayrıca 2.0 versiyonunda panda yok mu? Sürücü kuramadım :(
« Son Düzenleme: 08 Mart 2017, 10:40:24 Gönderen: byhmtr »
Pisi, bence sadece bir İS değil bir gurur kaynağıdır. Pardus'un devamı değildir. Aksine Pardus'u Pardus yapandır.

Yukarı Çık & Back to Up